Honda 150 Euroopa meistrivõistluste võistluskalender 2015. aastaks

Kahe eduka hooaja järel on Honda 150 Euroopa meistrivõistluste 2015 hooajaks välja kuulutatud tihedam võistluskalender ja sama esikoha auhind, milleks on osalemine Euroopa EMX250 meistrivõistlustel Honda CRF250R-iga.

Täiendatud kalender toetab käesoleval hooajal FIM motokrossi maailmameistrivõistlusi järgmistel Euroopa etappidel:

12 April – MXGP of Trentino, Arco di Trento 26 April – MXGP of Belgium, Lommel 24 May – MXGP of Great Britain, Matterley Basin 21 June – MXGP of Germany, Teutschenthal 26 July – MXGP of Czech Republic, Loket 30 August – MXGP of Netherlands, Assen

Honda 150 Euroopa meistrivõistlused on esimeseks astmeks Honda motokrossi Grand Prix redelil ning selle eesmärk on uute noorte krossitalentide innustamine ja arendamine. See annab 11- kuni 14-aastastele noortele võimaluse näidata ja lihvida oma oskusi Euroopa motokrossi Grand Prix etappidel kõrvuti MX1 klassiga ning arendada juba varakult oma sõiduoskusi neljataktiliste masinaklassis, mis on tänapäeva motokrossis edu saavutamiseks hädavajalik.

Honda 150 Euroopa meistrivõistlustel osalejatele tagatakse täielikult ettevalmistatud Honda CRF150R ratas, mootorratta transportimine võistlustele, tehniline ja treeneri tugi, kütus ja rehvid. Osalejatel tuleb vaid kohale tulla ja võistelda. Kõik mootorrattad on identsed ja rangelt kontrollitud, tagades võistluskeskkonna, mis paneb rõhku õppimisvõimele ning kus võrdne ja aus konkurents toovad esile sõitjate tõelised anded. Kuna tegemist on FIM motokrossi maailmameistrivõistluste ametliku soojendussarjaga, on kohaldatavad ohutusstandardid ja pakutav meditsiiniline tugi samuti kõrgeimal tasemel.

Lisaks korraldatakse kõigile osalejatele hooajaeelne FIM Euroopa treeninglaager, et toetada nende füüsilist ja vaimset arengut, aidates neil omandada sõitmiseks olulisi teadmisi ning saada mitmekülgseks krossisõitjaks. Kuupäevadest antakse jooksvalt teada.

Registreerimine Honda 150 Euroopa meistrivõistlustele on nüüd avatud veebiaadressil www.honda150championship.com, seega kui oled vanuses 11–14 ja otsid võimalust oma motokrossikarjääri edendamiseks, registreeri end kohe ja alusta treeninguid Honda CRF150R-iga.

Lisainfo saamiseks võtke ühendust Honda motokrossi tsiklite edasimüüjaga:

info@hrc.ee või telefonil 56 977 978

Facebooktwittergoogle_plus